LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Piaskarze na Wiśle (1949) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 53,5 x 77 cm 57,3 x 80,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Leszko | 1949" Na odwrocie oprawy metka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie. Na prawej i dolnej krawędzi obrazu widoczne spękania, lokalnie ślady podnoszenia się warstwy malarskiej oraz pojedyncze ubytki farby. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |