LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Piaskarze na Wiśle (1949)

Technika:olej, tektura
Wymiary:53,5 x 77 cm
57,3 x 80,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Leszko | 1949"
Na odwrocie oprawy metka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie.
Na prawej i dolnej krawędzi obrazu widoczne spękania, lokalnie ślady podnoszenia się warstwy malarskiej oraz pojedyncze ubytki farby.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.