LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Spółdzielnia rybacka na jeziorze Mamry (1954)

Technika:olej, tektura
Wymiary:62 x 88 cm
74 x 99,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1954"
Na odwrocie odręczna metka z Wystawy Ligi Przyjaźni Żołnierza.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.