LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Rudowęglowiec - spuszczanie na wodę (1949)

Technika:olej, tektura
Wymiary:60 x 51 cm
65,5 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1949"
Na odwrocie metka z odręcznym opisem obrazu.
Widoczne drobne uszkodzenia malatury (p.d.).