LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Letni wieczór na Plantach (1932)

Technika:olej, tektura
Wymiary:72 x 98 cm
78,5 x 104,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1932"
Na odwrocie monochromatyczne studium siedzącego aktu męskiego wykonane gwaszem.
Widoczne ubytki malatury w narożnikach (l.g., l.d., p.d.) oraz niewielki ubytek podłoża w prawym dolnym narożniku.