LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Letni wieczór na Plantach (1932) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 72 x 98 cm 78,5 x 104,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1932" Na odwrocie monochromatyczne studium siedzącego aktu męskiego wykonane gwaszem. Widoczne ubytki malatury w narożnikach (l.g., l.d., p.d.) oraz niewielki ubytek podłoża w prawym dolnym narożniku. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |