LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Panorama Krakowa (1929)

Technika:olej, tektura
Wymiary:69,5 x 97 cm
76 x 104 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Leszko | 1929."