LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Pejzaż górski (1951)

Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 60 cm
48 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 51"