LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Narciarze w górach (1952)

Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 100 cm
75 x 104 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1952"
L.g. i p.g. widoczne pojedyncze otwory w tekturze (po gwoździach?).