WIĘCEK Ludwik

WIĘCEK Ludwik BIOGRAFIA

Ucieczka do Egiptu

Technika:gwasz, olej, technika mieszana, płyta
Wymiary:31,5 x 46,5 cm
Sygnowany p.d.: "L. Więceek"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.