URBANIAK Maciej

URBANIAK Maciej BIOGRAFIA

Kobieta przy fontannie (2006)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 50 cm
80 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "MUrbaniak | 2006"