JENTA-DMITRUK Małgorzata

JENTA-DMITRUK Małgorzata BIOGRAFIA

Zielony kawałek świata z cyklu "Pejzaże nie całkiem niemożliwe" (2020)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 100 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "M. JENTA-DMITRUK 2020"
Opisany na odwrocie.: "MAŁGORZATA JENTA-DMITRUK 2020 | "ZIELONY KAWAŁEK ŚWIATA" | Z CYKLU: "PEJZAŻE NIE CAŁKIEM NIEMOŻLIWE" "