JENTA-DMITRUK Małgorzata BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zielony kawałek świata z cyklu "Pejzaże nie całkiem niemożliwe" (2020) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80 x 100 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "M. JENTA-DMITRUK 2020" Opisany na odwrocie.: "MAŁGORZATA JENTA-DMITRUK 2020 | "ZIELONY KAWAŁEK ŚWIATA" | Z CYKLU: "PEJZAŻE NIE CAŁKIEM NIEMOŻLIWE" " | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |