Manufaktura (XIX/XX w.) BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z dewizką |
| Technika: | złoto, emalia |
| Wymiary: | 26 mm (średnica) |
mechanizm: z wychwytem cylindrowym i kamiennymi łożyskami (niesprawny) koperta: kryta, numer 142189, złoto 14k, wykończona emalią dekiel wewnętrzny: numer 142189, złoto 14k tarcza: emaliowana wskazówki: oryginalne szkło: mineralne Zegarek z dewizką. Stan zachowania: mechanizm niesprawny - wymaga serwisu; widoczne niewielkie ubytki emalii ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |