CHAGALL Marc

CHAGALL Marc BIOGRAFIA

La Vie Paysanne (Chłopskie życie)

Technika:barwna litografia offsetowa, papier
Wymiary:69,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy)
93 x 69,5 cm (wymiary z oprawą)
Edycja 126/500, opisana ołówkiem l.d.
Faksymile sygnatury p.d.: "Marc Chagall"
Na odwrocie certyfikat autentyczności odbitki z 1998 roku.