GOTTLIEB Marcin

GOTTLIEB Marcin BIOGRAFIA

Las w słońcu (1903)

Technika:olej, tektura dublowana
Wymiary:63,5 x 41,5 cm
76 x 54 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "M. Gottlieb 1903"