HISZPAŃSKA-NEUMANN Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wichry wojny - zestaw dwóch rysunków (1939-1940) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach |
| 1. "Uchodźcy" (1939) Technika: tusz, papier | Wymiary: 16,5 x 23,8 cm Datowany l.d. : "18.XII.39." Sygnowany i opisany l.d.: "Widziałeś to - i ja widziałam. [rysunek myszy] Mysz" 2. "Ojciec" (1940) Technika: tusz, papier | Wymiary: 18 x 12,5 cm Sygnowany rysunkiem myszy l.d. Datowany l.d. : "1940." | |