HISZPAŃSKA-NEUMANN Maria

HISZPAŃSKA-NEUMANN Maria BIOGRAFIA

Wichry wojny - zestaw dwóch rysunków (1939-1940)

Technika:tusz, papier
Wymiary:szczegóły w uwagach
1. "Uchodźcy" (1939)
Technika: tusz, papier | Wymiary: 16,5 x 23,8 cm
Datowany l.d. : "18.XII.39."
Sygnowany i opisany l.d.: "Widziałeś to - i ja widziałam. [rysunek myszy] Mysz"

2. "Ojciec" (1940)
Technika: tusz, papier | Wymiary: 18 x 12,5 cm
Sygnowany rysunkiem myszy l.d.
Datowany l.d. : "1940."