MICHAŁOWSKA Maria

MICHAŁOWSKA Maria BIOGRAFIA

Formy zatrzymane V

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 100 cm
Sygnowany na odwrociu: "M. MICHAŁOWSKA"
Widoczne pojedyncze odspojenia i ubytki warstwy malarskiej.