RITTER Maria

RITTER Maria BIOGRAFIA

Pejzaż z Piwnicznej (1964)

Technika:olej, papier
Wymiary:21 x 30 cm
27 x 37,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "MRitter 1964"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Pejzaż z Piwnicznej"; "MRitter"
Na odwrocie pieczątka Marii Ritter.