WIĘCKOWSKA Maria

WIĘCKOWSKA Maria BIOGRAFIA

Troska (1963)

Technika:technika własna, karton
Wymiary:50 x 34,3 cm
55 x 38,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Maria Więckowska 63"