WNĘK Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Cudowne Przemienienie Pańskie w Nowym Sączu (lata 70.) |
| Technika: | tempera, ołówek, papier |
| Wymiary: | 45,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy) 51 x 72 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d.: "Wnęk Marija"
PROWENIENCJA: - kolekcja Leszka Macaka. Praca była eksponowana na wystawie "Po co są wojny na świecie. Sztuka współczesnych outsiderów" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (19.02–01.05.2016). PRACA NIEDOSTĘPNA | |