WNĘK Maria

WNĘK Maria BIOGRAFIA

Cudowne Przemienienie Pańskie w Nowym Sączu (lata 70.)

Technika:tempera, ołówek, papier
Wymiary:45,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy)
51 x 72 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "Wnęk Marija"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Leszka Macaka.

Praca była eksponowana na wystawie "Po co są wojny na świecie. Sztuka współczesnych outsiderów" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (19.02–01.05.2016).