WNĘK Maria

WNĘK Maria BIOGRAFIA

Trójca Przenajświętsza (lata 80.)

Technika:tempera, papier
Wymiary:50 x 70 cm
Sygnowany opisany na odwrocie (l.g.): "Wnęk Maria | Nowy Sącz"
Na odwrocie tzw. "życiorys" - autorski opis.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Leszka Macaka.