SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Mimozy (1950)

Technika:pastel, karton
Wymiary:35 x 50 cm
42,5 x 57,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "MSzczerbiński 1950"