SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Mimozy w białym wazonie

Technika:pastel, tektura
Wymiary:50 x 35 cm
64 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI"