SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Wawel - widok na kaplicę Zygmuntowską i kaplicę Wazów (1930)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 35 cm
55,5 x 41 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "M. SZCZERBIŃSKI | 1930."