SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Zima na wsi

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
62 x 81,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "MSZCZERBIŃSKI"