SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Zakole Wisły z widokiem na Wawel

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier
Wymiary:24,8 x 34,6 cm
37,5 x 47,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI | KRAKÓW."