SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Mimozy w białym wazonie (1948)

Technika:pastel, tektura
Wymiary:31,5 x 41 cm
45 x 54 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI | 1948"