WYROŻEMSKI Marian

WYROŻEMSKI Marian BIOGRAFIA

Chopin

Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 50,5 cm
69,2 x 58,4 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "M.WYROŻEMSKI"