WIŚNIOS Marianna

WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA

Madonna (1993)

Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:39 x 29 cm (w świetle oprawy)
52 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "M | W | 1993"