WIŚNIOS Marianna

WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA

Pasja (1992)

Technika:gwasz, pastel, ołówek, papier
Wymiary:40 x 30 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "MW | 1992"