WIŚNIOS Marianna

WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA

Ukrzyżowanie (1992)

Technika:gwasz, pastel, ołówek, karton
Wymiary:99 x 69 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "MW 1992"