WIŚNIOS Marianna

WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA

Duchowni - zestaw dwóch prac (1994)

Technika:technika mieszana, karton - szczegóły w uwagach poniżej
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Ksiądz z Eucharystią" (1994)
Technika: gwasz, flamaster, ołówek, karton
Wymiary: 61 x 42,7 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "obraz | malowany | 29 czerwca | 1994 Marianna | Wiśnios"

2. "Na mszy" (1994)
Technika: akwarela, gwasz, kredka, flamaster, ołówek, karton
Wymiary: 61 x 43 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "obraz | malowany | 11 lipiec 1994 | Marianna Wiśnios"