WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Duchowni - zestaw dwóch prac (1994) |
Technika: | technika mieszana, karton - szczegóły w uwagach poniżej |
Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
Uwagi: | 1. "Ksiądz z Eucharystią" (1994) Technika: gwasz, flamaster, ołówek, karton Wymiary: 61 x 42,7 cm Sygnowany i opisany na odwrocie: "obraz | malowany | 29 czerwca | 1994 Marianna | Wiśnios" 2. "Na mszy" (1994) Technika: akwarela, gwasz, kredka, flamaster, ołówek, karton Wymiary: 61 x 43 cm Sygnowany i opisany na odwrocie: "obraz | malowany | 11 lipiec 1994 | Marianna Wiśnios" |