WIŚNIOS Marianna

WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA

Święci - zestaw trzech prac (1994)

Technika:technika mieszana, karton - szczegóły w uwagach poniżej
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Ukrzyżowany" (1994)
Technika: akwarela, gwasz, flamaster, ołówek, karton
Wymiary: 61 x 42,8 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie: "Marianna | Wiśnios | 1994"

2. "Święty" (1994)
Technika: gwasz, flamaster, ołówek, karton
Wymiary: 61 x 42,2 cm
Opisany autorsko na odwrocie: "obraz malowany | 25 czerwiec | 1994"

3. "Święta Zofia" (1994)
Technika: gwasz, kredka, flamaster, ołówek, karton
Wymiary: 61 x 43,4 cm
Opisany autorsko na odwrocie: "obraz | malowany | 25 czerwiec | 1994"