WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Święci - zestaw trzech prac (1994) |
Technika: | technika mieszana, karton - szczegóły w uwagach poniżej |
Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
Uwagi: | 1. "Ukrzyżowany" (1994) Technika: akwarela, gwasz, flamaster, ołówek, karton Wymiary: 61 x 42,8 cm Sygnowany i datowany na odwrocie: "Marianna | Wiśnios | 1994" 2. "Święty" (1994) Technika: gwasz, flamaster, ołówek, karton Wymiary: 61 x 42,2 cm Opisany autorsko na odwrocie: "obraz malowany | 25 czerwiec | 1994" 3. "Święta Zofia" (1994) Technika: gwasz, kredka, flamaster, ołówek, karton Wymiary: 61 x 43,4 cm Opisany autorsko na odwrocie: "obraz | malowany | 25 czerwiec | 1994" |