WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ukrzyżowany - zestaw dwóch prac (1994) |
| Technika: | technika mieszana, karton - szczegóły w uwagach poniżej |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. "Ukrzyżowany w białym perizonium" (1994) Technika: gwasz, kredka, flamaster, ołówek, karton Wymiary: 40 x 30,3 cm Sygnowany i datowany l.d.: "MW | 1994" Opisany na odwrocie: "Marianna | Wiśnios 1994" 2. "Ukrzyżowany z nimbem - na tle roślin" (1994) Technika: pastel, gwasz, kredka, ołówek, karton Wymiary: 40,5 x 29,6 cm Sygnowany i datowany l.d.: "MW | 1994" Opisany na odwrocie: "Marianna | Wiśnios | 1994" | |