WIŚNIOS Marianna

WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA

Ukrzyżowany - zestaw dwóch prac (1994)

Technika:technika mieszana, karton - szczegóły w uwagach poniżej
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
1. "Ukrzyżowany w białym perizonium" (1994)
Technika: gwasz, kredka, flamaster, ołówek, karton
Wymiary: 40 x 30,3 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "MW | 1994"
Opisany na odwrocie: "Marianna | Wiśnios 1994"

2. "Ukrzyżowany z nimbem - na tle roślin" (1994)
Technika: pastel, gwasz, kredka, ołówek, karton
Wymiary: 40,5 x 29,6 cm
Opisany na odwrocie: "Marianna | Wiśnios | 1994"