PRZYJEMSKA Mariola

PRZYJEMSKA Mariola BIOGRAFIA

Bez tytułu (1990) z cyklu "Obrazy mistyczne"

Technika:olej, płótno
Wymiary:110 x 90 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany na odwrocie: "MARIOLA PRZYJEMSKA 1990R"