ICHNOWSKI Michał

ICHNOWSKI Michał BIOGRAFIA

Dama w kapeluszu (1905)

Technika:pastel, płótno
Wymiary:45 x 35 cm
58,5 x 49,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.śr.: "MIchnowski | 1905"