REKUCKI Michał

REKUCKI Michał BIOGRAFIA

Na plaży

Technika:olej, tektura
Wymiary:97,5 x 70 cm
111,5 x 84,5 cm (z oprawą)
Widoczne niewielkie uszkodzenie tektury (p.g.).