REKUCKI Michał

REKUCKI Michał BIOGRAFIA

Akt z papugą

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 86 cm
73 x 93 cm (z oprawą)
Sygnowany i p.d.: "M. REKUCKI."