STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Zimowy pejzaż tatrzański

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 92 cm
81 x 108 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"
W dolnej części obrazu pojedyncze spękania warstwy malarskiej.