STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Pejzaż tatrzański z potokiem

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 68,5 cm
64,5 x 84,5 cm (z oprawą:)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"