STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Zima w Zakopanem

Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:26,3 x 36 cm
35,5 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"