STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Pejzaż ze snopami (1958)

Technika:olej, tektura
Wymiary:23,5 x 33 cm
35,5 x 44,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "M. Stańko | 958"
Widoczne zabrudzenie malatury.