STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Kościół w Poroninie (1934)

Technika:olej, tektura
Wymiary:22 x 27 cm
29 x 34 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "M. Stańko 934."