STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Pejzaż górski

Technika:olej, płyta
Wymiary:50 x 70 cm
68 x 89 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"