STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Zimowy pejzaż Podhala

Technika:olej, płótno
Wymiary:49 x 71 cm
68,5 x 90 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"
Widoczne zabrudzenie malatury.