STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Zima w górach

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 79,5 cm
69,5 x 89,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"