STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Krokusy na polanie tatrzańskiej

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 50 cm
50 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M.Stańko"