STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Czarny Staw Gąsienicowy

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
44,5 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"