STAŃKO Michał

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Letni dzień w Tatrach

Technika:olej, karton naklejony na płótno
Wymiary:25 x 35 cm
31,5 x 41,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"
Lokalnie widoczne załamania kartonu i niewielkie spękania malatury.