CZEPITA Michał Wiktor

CZEPITA Michał Wiktor BIOGRAFIA

Letni pejzaż z rzeką

Technika:olej, sklejka
Wymiary:28,5 x 31 cm
37,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. W. CZEPITA."