WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Na pustyni

Technika:olej, płótno
Wymiary:54 x 75 cm
71,5 x 93,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "F.M. Wygrzywalski senior"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.