WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Marina Piccola na Capri (1931) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 31,2 x 44,2 cm 39 x 52 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "F.M. Wygrzywalski 1931" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1932 roku. Na odwrocie pieczęć galerii Emiddio Trama z Capri. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |